Кошик
36 відгуків
Компания "Сила Воды"
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    09:0018:00
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380(67)823-08-08
Компания «СИЛА ВОДЫ»
Роман Зайченко
УкраїнаХарківська областьХарківпр. Московский 199-Б, офис 716
power-water.com.ua[email protected]
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380(67)823-08-08

ТЕПЛОВІ НАСОСИ: міфи і реальність

ТЕПЛОВІ НАСОСИ: міфи і реальність

Хочете забезпечити собі повну автономність від центральних систем опалення та можливість більш економно витрачати кошти на утримання будинку, переходьте за посиланням і залишайте заявки на БЕЗКОШТОВНУ консультацію нашого фахівця

Міф №1: Тепловий насос - це дороге задоволення і не підходить для умов України

Факти: Опалення тепловим насосом недешеве задоволення, але це властиво високим технологіям. Початкові інвестиції вище, ніж у інших видів опалення, але експлуатаційні витрати до 80% нижче. У такому разі для дому від 200 м2 термін окупності теплового насоса від 4 років.

Великим плюсом є те, що тепловий насос передбачає використання теплих підлог і стін, систем автоматичної вентиляції та кондиціювання, що забезпечує додатковий комфорт. Тепловий насос працює взимку на опалення, а влітку на охолодження і круглий рік дає гарячу воду без додаткових фінансових витрат. Тепловий насос безпечний, надійний, зручний в експлуатації і екологічний.

 

Міф №2: Тепловий насос можна зібрати самостійно, немає сенсу його купувати

Факти: Механізм дії теплового насоса дуже схожий на механізм холодильника, тільки працює з точністю навпаки. Тільки насос віддає тепло в систему опалення.

Тепловий насос складається з теплообмінника, компресора, випарника та мембранного клапана, тому багато хто вважає, якщо з'єднати всі елементи, опалення з тепловим насосом буде працювати ефективно. Але не все так просто. При цій схемі тепловий насос або не буде працювати зовсім, або буде працювати погано. Тепловий насос – це складна інженерна система, оснащена автоматикою, контролерами, захистами. Краще довіритися професіоналам, щоб тепловий насос працював ефективно і служив Вам довгі роки, не вимагаючи ніякого особливого догляду і витрат на обслуговування.

 

Міф № 3. Купівля та встановлення теплового насоса обійдеться набагато дорожче, ніж підключення до газу

Факти. Підключення до магістрального газу не завжди бюджетний варіант. А якщо віддаленість від магістралі більше ніж на 200 метрів, то вартість опалення буде космічною.

Великих капітальних витрат на етапі купівлі та монтажу вимагають тільки геотермальні насоси. Для їх установки необхідно проведення бурових робіт, які є недешевими. При установці повітряного теплового насоса витрати будуть набагато нижчими за рахунок відсутності дорогих земляних робіт. Якщо вибирати між газом і тепловим насосом, слід добре подумати: краще один раз заощадити або інвестувати в тепловий насос, щоб кожен місяць отримувати вигоду на комунальних платежах.

 

Міф № 4. Теплові насоси не энергоэффективы і не окупаються

Факти. Тепловий насос працює від електрики так само, як і електричний котел, тільки в кілька разів ефективніше. Електричний котел видає стільки ж тепла, скільки споживає електрики, а тепловий насос споживає електрики в 4 рази менше.

Візьмемо для прикладу будинок площею 150 м2. Щоб забезпечувати його теплом протягом семи місяців опалювального сезону, електричного котла необхідно близько 37 800 кВт/год енергії. Тепловий насос з коефіцієнтом перетворення 4 споживе 9450 кВт/год.

Повітряні теплові насоси окупаються за 2-3 роки, геотермальні через 4-7 залежно від площі будинку.

 

Міф № 5. Теплові насоси працюють тільки при плюсовій температурі

Факти. В будь-якій місцевості ґрунт має точку промерзання, після якої його температура завжди буде позитивною. Саме тому колектори геотермальних теплових насосів укладаються нижче точки промерзання, там завжди плюсова температура. Повітряні теплові насоси можуть працювати при негативних температурах повітря. Вбудований підігрівач в піддон зовнішнього блоку. Він запобігає замерзанню конденсату взимку, і завдяки цьому систему можна використовувати при мінусовій температурі.

Щоб правильно вибрати тепловий насос, потрібно враховувати особливості кожної системи. Коефіцієнт енергоефективності геотермальних теплових насосів в будь-який час року буде 4,5–5. У повітряних теплових насосів – знижується разом з температурою на вулиці.

 

Міф № 6. Теплові насоси завдають шкоди екології

Факты. Единственное, чем геотермальный тепловой насос может нанести вред экологии – это неправильно спроектированный коллектор геотермального насоса, что может привести к перемораживанию грунта. Дело не в самом насосе, а в ошибках проектирования и монтажа, которых можно избежать, обращаясь к проверенным компаниям.

Тепловые насосы признаны одной из самых экологических технологий. При их работе в атмосферу не выбрасываются вредные элементы, а на землю не оседают вредные кислоты. Также тепловые насосы полностью безопасны, они не содержат элементы, которые могут перегреться или взорваться.

В умовах постійного зростання тарифів на газ і підвищення екологічної грамотності все більше людей вибирають теплові насоси.

Хочете забезпечити собі повну автономність від центральних систем опалення та можливість більш економно витрачати кошти на утримання будинку, переходьте за посиланням і залишайте заявки на БЕЗКОШТОВНУ консультацію нашого фахівця: https://power-water.com.ua/

Інші статті