36 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Компания "Сила Воды"
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (67) 823-08-08
Компания «СИЛА ВОДЫ»
Роман Зайченко
пр. Московский 199-Б, офис 716, Харків, Україна
power-water.com.uapower-water@ukr.net

ТЕПЛА ПІДЛОГА: водяний або електричний

ТЕПЛА ПІДЛОГА: водяний або електричний

Тепла підлога – це невидима система опалення, тому що всі елементи заховані під підлогою. Він може бути як основним джерелом тепла, так і додатковим. Естетичний зовнішній вигляд – не єдина перевага даного виду опалення.

Існує два види опалювальних систем з допомогою теплої підлоги: водяний або електричний.

 

 Водяна тепла підлога

Водяна тепла підлога – система опалення, при якому між підлогою та підлоговим покриттям прокладається мережа трубопроводів. По цих трубах циркулює теплоносій – нагріта рідина. Якщо дотримуватися всіх правил монтажу, його можна використовувати, як основну систему опалення без радіаторів. Якщо водяна тепла підлога встановити якісно, то він може прослужити до п'ятдесяти років. Саме тому дуже важливо звертатися до професіоналів.

 

Переваги і недоліки водяних теплих підлог

 Переваги:

- дуже вигідна система опалення будинку;

- тепло розподіляється рівномірно;

- безпечна експлуатація (всі нагрівальні елементи заховані під статевим укриттям, тому можна не переживати отримати опіки);

- естетичний вигляд (вся система знаходиться поза поле зору і можна створювати будь-які інтер'єри);

- високий рівень комфорту (дуже зручно для сімей з маленькими дітками, яких можна просто залишати на підлозі без теплих повзунків або вовняних шкарпеток).

 

Недоліки:

- монтаж повинні проводити тільки професіонали;

- якщо неправильно укласти труби, є загроза підтоплення, яку дуже складно усунути. Це пов'язано з тим, що тепла підлога заливають бетонною сумішшю.

 

Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога - це система опалення, що забезпечує нагрівання повітря в приміщенні знизу, де нагрівальним елементом виступає гріючий кабель, мати або спеціальна інфрачервона плівка.

Отже, три види електричних теплих підлог:

 

Кабельний підлога

Цей вид теплої підлоги є одним з найпопулярніших і бюджетних. Він складається з спеціальних, термостійких кабелів, які нагріваються і віддають тепло підлогового покриття. Як і водяні теплі підлоги, укладаються в стяжку, що може створити деякі труднощі при вже виконаному під ключ ремонті.

Головним мінусом є те, що якщо в процесі експлуатації кабель пошкодиться, то доведеться замінювати весь ділянку теплої підлоги. Користуватися кабельним теплою підлогою можна буде тільки через два тижні після його монтажу.

 

Нагрівальні мати

Нагрівальні мати дуже схожі на кабельний тепла підлога, тільки вони розкладені змійкою і запаяні в спеціальне полотно. Тому монтаж виконується ще простіше. При невеликого пошкодження ділянки, доведеться переукладати весь підлогу.

 

Інфрачервона плівка

Інфрачервона тепла підлога є одним з самих ефективних способів обігріву, його можна монтувати не тільки підлогу, але і стіни, і навіть в стелю, що ще більше впливає на створення теплого і затишного будинку. Система встановлюється за один день, користуватися можна відразу ж після монтажу. Якщо вийде з ладу якась секція, немає необхідності міняти весь ділянку, досить замінити непрацюючу секцію, і знову користуватися теплою підлогою.

 

Переваги і недоліки електричних теплих підлог

 

Говорячи про плюси електричних теплих підлог перед водяними не можна не згадати:

 

Переваги:

- на відміну від водяних теплих підлог не протече і не зіпсує ремонт на нижніх поверхах.

- відносно просто виконується монтаж.

 

Недоліки:

- для обігріву споживають багато електроенергії.

- на відміну від водяного теплої підлоги, електричний підлогу можна використовувати під меблі. Потрібно заздалегідь планувати розстановку меблів, щоб не було перегріву електричного статі, і він не вийшов з ладу.

 

Який тепла підлога краще?

 

Щоб повноцінно відповісти на це питання, необхідно знати, чи буде теплий пол основним або додатковим джерелом тепла. Кожна з вище перерахованих систем підігріву підлоги має свої переваги і недоліки. Кожен вид теплої підлоги по-своєму гарний і вибір необхідно робити в індивідуальному порядку, виходячи з Ваших потреб.

 

Щоб дізнатися більше інформації та безкоштовно отримати консультацію нашого фахівця, переходите на сайт:

https://power-water.com.ua/teplo

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner