36 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Компания "Сила Воды"
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (67) 823-08-08
Компания «СИЛА ВОДЫ»
Роман Зайченко
пр. Московский 199-Б, офис 716, Харків, Україна
power-water.com.uapower-water@ukr.net

Ефективність повітряних теплових насосів для опалення

Ефективність повітряних теплових насосів для опалення

Ефективність теплового насоса виявляється в тому, що він повинен давати теплової енергії більше, ніж використовувати електричної. Це співвідношення називається коефіцієнтом перетворення. Він змінюватися в залежності від різниці температур вхідного і вихідного контуру. Для повітряного теплового насоса, чим більше холод зовні, тим менше його ефективність. Коефіцієнт перетворення може варіюватися від 1 до 5.

 

Цікава інформація. До недавнього часу ринок теплових насосів в Європі був в основному зосереджений у Франції. В останні кілька років ринки стали розширюватися в Німеччині, Великобританії та Східній Європі. За оцінкою Світового енергетичного комітету вже в найближчі 5 років частка опалення та гарячого водопостачання від теплових насосів буде становити в розвинених країнах не менше 75%.

 

Загальний недолік теплових насосів – високі початкові інвестиції, які згодом окупаються, а також – не дуже висока температура води, що нагрівається, як правило, вона становить 50-60 oС.

 

І все ж у теплових насосів більше переваг, ніж недоліків:

✔️ Вигода. Для отримання 1 кВт/год теплової енергії необхідно всього 0,2-0,35 кВт/год електроенергії.

✔️ Простота експлуатації. Тепловий насос можна залишати без нагляду, контролювати його роботу і виставляти температуру в смартфоні.

✔️ Немає особливих вимог до топкових. На відміну від газу, теплової насос не потребує проектів, дозволів і інших турбот з документацією. Не потрібні димарі.

✔️ Висока пожежна безпека. Теплові насоси абсолютно безпечні і не вибухонебезпечні, на відміну від інших способів опалення.

✔️ Можливість перемикання з зимового режиму опалення на літній режим кондиціонування. Взимку обігріває будинок, влітку охолоджує приміщення, круглий рік забезпечує гарячою водою.

✔️ Компактність і безшумність. Дуже зручно для опалення приватного будинку.

✔️ Повністю екологічний спосіб опалення. Ви припиняєте викачувати вичерпні ресурси нашої землі, перестаєте викидати в атмосферу шкідливі речовини.

 

Кому підходить ТЕПЛОВИЙ НАСОС в якості джерела тепла і холоду?

✔️того, хто хоче найсучаснішу і найвигіднішу кліматичну систему;

✔️того, у кого відсутній ГАЗ (немає по близькості або вартість підведення газу дуже велика);

✔️для нового будівництва;

✔️для будинків і виробничих майданчиків площею понад 200 м2;

✔️виробничникам, які хочуть знизити собівартість своєї продукції.


 

Переходьте на наш сайт. Тут Ви можете залишити безкоштовну заявку на консультацію і розрахунок теплового насоса, а також ознайомитися з принципом роботи з нами: https://power-water.com.ua

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner